У Харкові ракета «Молнія» вразила інфраструктурний об'єкт.
У ніч з вівторка на середу, 22 квітня, у Харкові стався інцидент, коли ворожий безпілотник вдарив по інфраструктурному об'єкту. Про це поінформував міський голова Ігор Терехов на своєму Telegram-каналі, вказавши, що використаний дрон належав до типу Молнія.
За інформацією Терехова, жодних постраждалих не зафіксовано.
Нагадуємо, що ввечері 20 квітня російські війська здійснили ще один обстріл Харкова, внаслідок якого троє осіб отримали поранення в Холодногірському районі. Крім того, в Основʼянському районі Харкова двоє людей зазнали ушкоджень через атаку ворожого безпілотника.
Раніше повідомлялося, що російські війська у вівторок поцілили безпілотником по території агропідприємства на Чернігівщині. Внаслідок атаки пошкоджено сільгосптехніку та будівлі.
Отримуйте свіжі новини від Корреспондент.net у Telegram і WhatsApp. Приєднуйтесь до наших каналів за посиланням: https://t.me/korrespondentnet та у WhatsApp.