Сумська та Харківська області зазнають найбільших втрат від російських атак, згідно з інформацією Державної прикордонної служби України.
Російські війська активно обстрілюють ділянки кордону в районі Сумської та Харківської областей. Цю інформацію озвучив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко під час телемарафону.
На його думку, у Чернігівській області спостерігається зменшення кількості обстрілів з боку ворога. Проте, незважаючи на це, агресор продовжує щоденно атакувати цей регіон.
"Ще раз підкреслюю, що супротивник активно застосовує безпілотники для нанесення ударів. На кінець 2024 - початок 2025 року основною силою була артилерія. Ворог використовує дрони для атак, включаючи скиди, FPV та FPV на оптично-волоконних системах," - зазначив Демченко.
Він зазначив, що окупанти намагаються бити по позиціях українських військових, але водночас постійно б'ють по населених пунктах, тероризуючи мешканців, знищуючи будинки та критичну інфраструктуру.