Протягом останньої доби сталося 209 бойових зіткнень на фронті. Найбільш інтенсивні дії ворога спостерігалися в Покровському та Костянтинівському напрямках, повідомляє Генеральний штаб.
Протягом останньої доби, 24 серпня 2026 року, на фронті було зареєстровано 209 бойових конфліктів.
Цю інформацію наводить Цензор.НЕТ, посилаючись на пресслужбу Генерального штабу.
Атаки з артилерії
Вчора противник завдав двох ракетних ударів із застосуванням трьох ракет та здійснив 80 авіаційних ударів, під час яких скинув 234 керовані авіабомби. Крім того, загарбники застосували 9641 дрон-камікадзе та здійснили 3203 обстріли населених пунктів і позицій наших військ, 83 - із застосуванням реактивних систем залпового вогню.
Артилерійських обстрілів ворога, зокрема, зазнали населені пункти Бачівськ, Кореньок, Рижівка, Товстодубове, Уланове, Волфине, Будки, Шпиль, Рогізне, Кучерівка, Безсалівка, Винторівка, Гаврилова Слобода, Старикове, Атинське, Вовківка, Малушине, Середина Буда та Яструбщина Сумської області; Янжулівка, Богданове та Клюси Чернігівської області. Авіаударів зазнало Товстодубове.
Нанеси удар по противнику.
За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили 11 районів зосередження живої сили, п'ять артилерійських систем, пункт управління БпЛА та ще один важливий об'єкт противника.
Генеральний штаб повідомляє, що загальні втрати російських військових протягом останньої доби склали 1230 осіб. Крім того, було знищено дев'ять бойових бронемашин, 48 артилерійських систем, дві реактивні системи залпового вогню, один засіб протиповітряної оборони, десять наземних роботизованих комплексів, 1555 безпілотників, 448 одиниць автомобільної техніки та сім одиниць спеціального обладнання противника.
Обстановка на Півночі
Згідно з інформацією, на напрямках Північно-Слобожанському та Курському вчора відбулося вісім зіткнень. Водночас ворог здійснив 74 атаки на позиції наших військових та населені райони, сім з яких були здійснені за допомогою реактивних систем залпового вогню. Крім того, противник здійснив один авіаудар, використавши дві керовані авіаційні бомби.
Ситуація в Харківській області
На Південно-Слобожанському фронті українські військові успішно відбили 11 наступальних дій ворога. Агресори намагалися просунутися в напрямку населених пунктів Козача Лопань, Гоптівка, Стариця, Радьківка та Зарубинка.
У Куп'янському секторі відбулося одне наступальне діяння противника в напрямку Курилівки.
Ситуація на Сході
За даними Генштабу, спроби вклинитися в нашу оборону відбито на Лиманському напрямку, де окупанти 14 разів атакували у бік населених пунктів Лиман, Новоселівка, Діброва, Дробишеве та неподалік Ольгівки.
На Слов'янському фронті ворог провів десять атак у зонах населених пунктів Крива Лука, Закітне, Діброва, Різниківка, а також у напрямку Рай-Олександрівки і Миколаївки.
На Краматорському напрямку російські війська не здійснювали наступальних операцій.
У повідомленні зазначається, що на Костянтинівському напрямку зафіксовано 19 нападів. Окупанти здійснювали штурмові дії в районах населених пунктів Костянтинівка, Іванопілля, Іллінівка, Новоселівка, Грузьке, а також у напрямку Вільного і Кучерового Яру.
"Ворог здійснив двадцять дві атаки в напрямку Покровська. Окупантам не вдалося просунутися до населених пунктів Новий Донбас, Добропілля, Вільне, Новоолександрівка, Сергіївка, Муравка, Новопавлівка, а також в райони Родинського, Мирного, Котлиного, Удачного та Новомиколаївки," - зазначено в повідомленні.
Ситуація на Півдні
Згідно з повідомленням Генерального штабу:
* На Олександрівському напрямку ворог здійснив чотири атаки у районах Нового Запоріжжя, Андріївки-Клевцового, Олександрограда та Красногірського.
У районі Гуляйпільського напрямку противник здійснив дев'ять атак на позиції наших військових. Окупанти намагалися просунутися в таких місцевостях, як Різдвянка, Рівне, Долинка, Гірке, Данилівка та Лісне.
* На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили дві спроби противника просунутися вперед неподалік Новояковлівки.
* На Придніпровському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив.
На Волині та в Поліссі не зафіксовано ознак створення наступальних сил противника.