Новини міста Харків та Харківської області

У передмісті Харкова було винесено вирок чоловікові, який вчиняв жорстоке поводження щодо своєї матері.

Алкоголік і агресор з околиць Харкова був засуджений до найсуворішого покарання.

Згідно з інформацією, наданою РЕДПОСТ, прокурори встановили, що безробітний житель села Таранівка в Чугуївському районі, який жив разом зі своєю матір'ю, систематично вчиняв щодо неї насильство. У період з березня по травень 2025 року він неодноразово піднімав голос на жінку, вживав образливі слова, штовхав її та погрожував фізичною розправою. Такі акти насильства часто відбувалися після вживання алкоголю.

Чоловік уже мав справи з законом за подібні випадки, але, незважаючи на це, його знущання над матір'ю продовжувалися.

У ході нового спірного інциденту син тричі вдарив матір кулаком у голову, після чого продовжив висловлювати погрози та образи.

Обвинувачений у суді визнав вину лише частково і заявив, що мати нібито сама провокує сварки та часто викликає поліцію, свої дії він "кримінальними не вважає".

У той же час він визнав, що має проблеми з алкоголем, демонструє агресію до матері та висловлює погрози. Він звертався з проханням про прощення і висловлював свої каяття. Проте потерпіла зазначила, що син, будучи в нетверезому стані, ламає двері та вікна, тягне її за волосся, руйнує майно і погрожує їй убивством.

Чоловіка одразу ж затримали в залі судового засідання.

На даний момент триває термін для подання апеляції на рішення суду.

Мітки: злочинність, агресія, Харків, представниці жіночої статі

Читайте також