Опубліковані наслідки масштабної агресії Росії 2 липня для енергетичного сектору.
Після масштабного ракетно-дронового удару з боку РФ 2 липня в Україні спостерігалися нові випадки відключень електроенергії в різних регіонах. Найгірша ситуація на ранок спостерігалася у Сумській області.
Про це повідомляє пресслужба "Укренерго".
Цілями нічної та ранкової атаки були, зокрема, об'єкти енергетичної інфраструктури. На Сумщині знеструмлена найбільша кількість споживачів.
У Києві, а також у Донецькій, Харківській і Запорізькій областях також відбуваються нові вимкнення електроенергії.
Роботи з аварійного відновлення вже розпочаті в тих районах, де ситуація з безпекою це дозволяє. Енергетичні фахівці докладають всіх зусиль, щоб якомога швидше відновити електропостачання для всіх споживачів, які залишилися без світла.
Напоминаем:
У ніч на 2 липня агресор здійснив потужний комбінований напад на територію України. Сили протиповітряної оборони зуміли знищити 524 ворожі об'єкти з 570, які були запущені, проте 25 балістичних ракет і 12 ударних безпілотників Росії все ж досягли своїх цілей.
Внаслідок нічного російського нападу на Київ 2 липня загинуло 13 осіб, а ще 86 отримали травми; 7 людей вдалося врятувати з-під руїн.