Двоє осіб отримали поранення внаслідок обстрілів з боку Росії на території Харківської області.
Изображение: Телеграм-канал Олега Синюгубова
Протягом останньої доби 8 населених пунктів Харківщини стали мішенню для ворожих атак.
Як розповів начальник ОВА Олег Синєгубов, унаслідок обстрілу в с. Одноробівка Золочівської громади постраждали 76-річний чоловік і 61-річна жінка.
Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:
2 КАБ; 10 БпЛА моделі "Герань-2"; 2 БпЛА моделі "Молнія"; 1 fpv-дрон; 6 БпЛА (тип уточнюється).
Знищено та пошкоджено елементи цивільної інфраструктури:
У Богодухівському районі зазнав ушкоджень автомобіль (село Одноробівка); у Куп'янському районі постраждали два приватних будинки (селище Великий Бурлук); у Харківському районі сталися пошкодження електромереж (село Черкаські Тишки) та одного приватного будинку (селище Прудянка); в Лозівському районі електромережі зазнали пошкоджень (село Тихопілля); у Чугуївському районі постраждав один приватний будинок (селище Старий Салтів) та багатоквартирний будинок (село Курилівка).
Транзитний евакуаційний центр у Лозовій за останню добу прийняв 13 осіб. На даний момент у закладі перебувають 19 людей. Від початку функціонування пункту зареєстровано вже 16 057 осіб.
У Південно-Слобожанському секторі противник здійснив п'ять нападів на українські позиції поблизу Вовчанська, а також у напрямку Обухівки та Довгенького.
На Куп'янському фронті противник здійснив шість атак, намагаючись пробитися до позицій наших захисників в напрямку Новоплатонівки, Богуславки, Курилівки та Глушківки.