"Воїн, творець, батько": загинув Костянтин Штифурак, який захищав Україну. Зображення.
Помер Костянтин Штифурак, який відстоював незалежність країни на передовій. Він був не лише військовим, але й оператором та режисером, одним із піонерів у використанні дронів для зйомки відео.
Колеги та товариші підкреслюють його відповідальність, бажання прийматися за будь-які виклики та надійність у підтримці товаришів. Про сумну новину повідомила дружина Костянтина разом із його друзями.
До 2022 року Штифурак виконував обов'язки оператора, знімаючи відео для різноманітних проектів та беручи участь у ризикованих місіях, зокрема в зйомках нелегального міні-НПЗ у Харківській області. На фронті він не лише боровся з ворогом, але й намагався подолати організаційні труднощі та бюрократію в армії, надаючи підтримку своїм колегам у питаннях технічного забезпечення.
Смерть Костянтина Штифурака залишила глибокий відбиток на його друзях та всіх, хто мав щастя з ним спілкуватися.
Він залишив по собі значний слід як у військовій, так і в творчій діяльності, залишаючись прикладом відповідальності та відданості своїй справі.
Раніше OBOZ.UA розповідав, що від отриманих у бою поранень загинув засновник ініціативи "Твоя кров рятує" Тарас Целюх. Молодий лейтенант захищав Україну на сході ще до повномасштабного вторгнення, служив, зокрема, в "Азові". Коли росіяни розпочали велику війну, чоловік повернувся до війська.