Потрапили в припарковане автомобіль: загарбники нанесли удар по Оріхову в Запорізькій області, внаслідок чого загинула жінка, а чоловік отримав поранення.
Вранці 13 лютого в Запорізькій області російські військові здійснили напад на Оріхів. Окупантами був використаний FPV-дрон, який вразив автомобіль, що знаходився неподалік приватного житла.
Відомо про одну жертву та постраждалу особу в результаті нападу. Інформацію про наслідки цього терористичного акту надав голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
Федоров повідомив про нову атаку ворога на Оріхів о 08:30 ранку.
"Ворог продовжує тероризувати цивільних мешканців Запорізької області. Росіяни атакували Оріхів. На жаль, загинула 57-річна жінка", - зазначив посадовець.
Лише через півтори години Федоров повідомив про постраждалого чоловіка в результаті атаки та поділився деталями інциденту.
"FPV-дрон ударив по автівці, припаркованій біля приватного будинку. Загинула 57-річна жінка, поранений чоловік", - зазначив він.
Раніше на OBOZ.UA повідомлялося, що загарбники атакували Харківську область: внаслідок обстрілу загинула жінка, серед постраждалих є дитина.
Російські війська нанесли удар по житловому будинку в Краматорську, де проживала сім'я. Внаслідок цього трагічного інциденту загинули троє братів, а їхні мама і бабуся отримали поранення. Пізніше з'явилася інформація про ще одного чоловіка, який також втратив життя під час атаки.
Внаслідок ворожих атак на Одещині постраждали шестеро людей, а одна особа загинула. Ударів зазнали порт, автосалон і житлові будівлі.