Новини міста Харків та Харківської області

Вижити в цих умовах можливо лише за умови максимальної швидкості: на Autostrada відновлюють дороги в прифронтових зонах Харківщини, під пильним наглядом ворога.

Війна на Харківщині відчувається всюди. Цивільні автомобілі на дорогах -- рідкість. Основний транспорт на цьому напрямку -- військові пікапи, службові автівки ДСНС і піротехнічних служб, вантажівки з БК, нескінченний потік "швидких" та еваків із пораненими.

Лише кілька кілометрів до лінії фронту. Місцеві дороги постійно піддаються обстрілам з боку противника. Вижити в цих умовах можливо лише на максимально високій швидкості, що є практично неможливим через стан зруйнованих шляхів.

Дорожні бригади Autostrada відновлюють евакуаційні коридори на Лиманському, Вовчанському, Куп'янському та нині найгарячішому Покровському напрямках.

"Ця робота є надзвичайно важливою, адже вона впливає на безпеку цивільних осіб та дозволяє нашим захисникам ефективно маневрувати і утримувати позиції. Наша команда відновлює понад 400 км ділянок у Харківській області," – повідомили представники пресслужби компанії.

Вони підкреслили, що дороги ремонтують у посиленому темпі, усвідомлюючи всю серйозність ситуації.

"Перші самоскиди з асфальтом вирушають з виробничої бази на об'єкти о четвертій ранку, а останні повертаються опівночі. Це та ж команда, яка займалася відновленням "доріг життя" в Ізюмі та Балаклії відразу після звільнення цих населених пунктів у 2022 році," -- зазначили в компанії Autostrada.

Протягом чотирьох років підряд праця дорожників супроводжується постійним ризиком, викликаним ворожими дронами, КАБами, мінами та вибухонебезпечними предметами, які досі виявляють на територіях.

"3 червня, під час нічної атаки дронів на містечко наших дорожників, загинув один із працівників цієї відважної бригади -- машиніст навантажувача Олександр Капелюшний. Попри страшну трагедію, уся команда дорожників Autostrada продовжує працювати в повному складі, не зупиняючись навіть на день. Ризикуючи життям, щоб люди мали змогу виїхати з-під обстрілів", - говорять у компанії.

Раніше "ФАКТИ" повідомляли про відновлення мосту в Чернігові за дуже непростих погодних умов.

Читайте також