У Харкові чоловік жорстоко поводився з сином своєї дружини.
40-річний житель Харкова вчиняв жорстокість щодо свого пасинка.
Він вчиняв над неповнолітнім психологічне насилля та поводив себе агресивно. Про це повідомила Поліція Харківської області.
Інцидент мав місце в будинку по вулиці 23 Серпня. Через сімейну сварку співмешканець 40-річної жінки ображав її 12-річного сина.
Правоохоронці оформили адміністративний протокол відповідно до частини 2 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосується вчинення домашнього насильства, насильства за гендерною ознакою, порушення термінового заборонного припису або ненадання інформації про своє тимчасове місцезнаходження.
Правоохоронці провели з членами родини бесіду. Також чоловіка попередили про кримінальну відповідальність у разі повторення того, що було.
Необхідно підкреслити, що 59-річний мешканець Харкова регулярно чинив насильство над своєю падчеркою, яка на той час була всього 13 років. Крім того, він жорстоко поводився зі своєю дружиною. За вчинені злочини чоловік був засуджений до 14 років позбавлення волі, а також позбавлений права займатися діяльністю, пов'язаною з навчанням, вихованням та дозвіллям дітей на три роки.