Атака Росії на Харків: число жертв зросло до 11 осіб.
Внаслідок ракетного удару, здійсненого російськими військами, було знищено під'їзд п'ятиповерхового житлового комплексу в Харкові. Серед загиблих та поранених опинилися діти.
Останні дані свідчать, що не менше 11 людей стали жертвами удару російської ракети по п'ятиповерховому житловому будинку в Київському районі Харкова в ніч на суботу, 7 березня. Про це інформує прокуратура Харківської області. "На 14:10 відомо про 11 загиблих, серед яких - двоє дітей", - йдеться у звіті.
Раніше мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що серед загиблих була вчителька початкових класів та її син, учень другого класу. "Також разом зі своєю мамою загинула восьмикласниця 16-го ліцею", - зазначив Терехов.
Олег Синєгубов, глава Харківської обласної військової адміністрації, повідомив, що внаслідок ракетного удару був практично знищений під'їзд до п'ятиповерхового житлового будинку. Як стало відомо на ранок суботи, 15 осіб отримали поранення. "Чотирьох з них, включно з 11-річним хлопчиком, доставили до лікарень. Дитина отримала серйозні травми та наразі перебуває у критичному стані в реанімації", - зазначив він у своєму повідомленні в Telegram.
У Київському районі Харкова внаслідок ракетного обстрілу пошкоджено 19 багатоповерхівок: у квартирах вибито 835 вікон і 214 балконів. Сильно пошкоджено школу, зруйновано низку торговельних павільйонів.