Новини міста Харків та Харківської області

У трьох регіонах впроваджено аварійні відключення електрики.

Обмежувальні заходи були введені у відповідь на наслідки раніше здійснених ракетних і дронових атак на енергетичну інфраструктуру.

В Сумській, Харківській та Полтавській областях введено аварійні відключення електрики. Про це інформує НЕК "Укренерго", згідно з даними DailyLviv.com.

"Раніше опубліковані графіки відключень електроенергії більше не актуальні. Фахівці енергетичної галузі докладають зусиль для швидкого відновлення стабільного постачання електрики," - зазначено у повідомленні.

У "Укренерго" підкреслили, що аварійні відключення електроенергії будуть припинені, щойно ситуація в енергетичній системі стабілізується.

Нагадаємо, що станом на ранок 27 листопада внаслідок атак противника на енергетичні об'єкти в кількох областях спостерігаються локальні відключення електроенергії. У всіх регіонах України впроваджено погодинні відключення, які тривають від 0,5 до 2,5 черг.

Читайте також