Новини міста Харків та Харківської області

У Харкові завершено діяльність комунального підприємства "Міський торговий ринок" - Новини Весь Харків.

Депутати Харківської міської ради 26 лютого на позачерговій сесії ухвалили рішення про припинення діяльності КП "Міський торговий ринок". Причина - підприємство протягом останніх трьох років не отримувало прибутку.

Цю інформацію оприлюднили в міській раді Харкова.

За даними Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку, протягом останніх трьох років підприємство не здійснювало господарської діяльності та не отримувало прибутку.

"Через це виникла необхідність ліквідації КП з метою повернення активів у комунальну власність територіальної громади Харкова", - йдеться в повідомленні.

В департаменті зазначили, що це дасть змогу оптимізувати витрати міського бюджету та забезпечити економію коштів, які раніше спрямовувалися на фінансування підприємства.

Читайте також