Російські військові здійснили атаки на Україну за допомогою дронів: скільки "Шахедів" було нейтралізовано системами протиповітряної оборони?

У ніч на п’ятницю, 14 лютого, російські збройні сили здійснили напад, використовуючи 133 ударних безпілотних літальних апарати типу Shahed та інші безпілотники-імітатори. Сили протиповітряної оборони знищили 73 дрони, тоді як 53 з них були втрачені внаслідок локалізації.
Цю інформацію оприлюднило Командування Повітряних сил Збройних сил України.
"Станом на 08:30 підтверджено збиття 73 ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Хмельницькій, Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях", - йдеться у повідомленні командування.
Внаслідок російської атаки безпілотників постраждали Київщина, Сумщина, Чернігівщина, Одещина та Харківщина.
Військові повідомили, що цієї ночі росіяни атакували БпЛА із напрямків Міллерово, Курська, Брянська, Шаталово, Приморсько-Ахтарська.