Новини міста Харків та Харківської області

Російські війська здійснили прорив у Дніпропетровську область: аналітики ISW відзначають активність ворога поблизу Курахового.

Російські війська нещодавно перетнули адміністративний кордон між Донецькою та Дніпропетровською областями, просуваючись у напрямку Курахового.

Цю інформацію наводить аналітичний звіт Інституту вивчення конфліктів (ISW).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія посилює тиск на Харківщину: загарбники зміцнюють свої позиції поблизу Осколу та готують переправу.

Згідно з геолокаційними матеріалами, оприлюдненими 11 червня, окупанти рухаються трасою Т-0428 у напрямку Курахове - Новопавлівка, ймовірно, взявши під контроль кілька населених пунктів. Йдеться, зокрема, про Новоукраїнку, Зелений Кут, Олексіївку та Багатир, що розташовані на захід і північний захід від Курахового.

ISW підкреслює, що це наступ є елементом більш широкої військової операції, спрямованої на вихід до Дніпропетровської області. Також відомо, що у бойових діях беруть участь підрозділи 114-ї мотострілецької бригади, яка раніше належала до так званого 1-го армійського корпусу "ДНР" і в даний час входить до складу Південного військового округу Росії.

Російські військові блогери також підтверджують, що це підрозділ брав участь у бойових діях за згадані населені пункти.

Читайте також