Доба на Харківщині: агресор здійснив атаки на 9 населених пунктів. ФОТО
Внаслідок атак з боку Росії на Харківську область зазнала ушкоджень цивільна інфраструктура в декількох місцевостях. У Чугуєві зафіксовано випадок, коли постраждала жінка, також виникла пожежа.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.
Протягом останньої доби противник активно використовував різноманітні види зброї по території Харківської області:
* 10 КАБ;
* 7 БпЛА типу "Герань-2";
* Два FPV-дрона;
* 8 безпілотних літальних апаратів (тип уточнюється).
Зазнали ушкоджень і були знищені об'єкти цивільної інфраструктури:
* у Куп'янському районі пошкоджено гаражні та складські приміщення, електромережі, автомобіль (сел. Великий Бурлук), готель (с. Грушівка), автомобіль (с. Михайлівка);
У Ізюмському районі зазнали пошкоджень приватні житлові будинки та електричні мережі (село Студенок).
* у Харківському районі пошкоджено приватний будинок, господарчу споруду, трактор (с. Протопопівка);
У Лозівському районі зазнали ушкоджень електричні мережі (село Близнюки).
Нічні атаки з використанням артилерії.
У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що внаслідок нічних атак російських сил на території Чугуївщини постраждала жінка.
Згідно з інформацією слідчих органів, 23 березня приблизно о 00:45 у місті Чугуїв було зафіксовано удар безпілотного літального апарату (попередньо ідентифікованого як "Герань-2"). Внаслідок цього постраждали споруди закритого підприємства.
Приблизно о 01:40 російські збройні формування завдали ударів по населеному пункту Старий Салтів. Було зафіксовано два попадання безпілотників (попередньо ідентифікованих як "Герань-2") поблизу житлових будівель. Внаслідок цього постраждали приватні будинки та автомобіль. Атака призвела до виникнення пожежі — загорівся гараж площею близько 20 квадратних метрів.
Жінка, яка народилася в 1948 році, звернулася по медичну допомогу через різку реакцію на стрес.