Внаслідок обстрілів на Харківщині протягом доби постраждав чоловік - Новини Весь Харків.
Протягом доби ворожі сили знову здійснювали обстріли прикордонних та прифронтових територій Харківської області.
Цю інформацію озвучив голова ХОВА Олег Синєгубов.
За його інформацією, в результаті атаки в селищі Слатине, що входить до складу Дергачівської громади, отримав травми 59-річний чоловік.
Противник інтенсивно використовував різноманітні види зброї в Харківській області:
▪️6 РСЗВ "Торнадо";▪️9 БпЛА типу "Герань-2";▪️2 БпЛА типу "Молнія";▪️4 fpv-дрони;▪️4 БпЛА (тип встановлюється).
Постраждали та були знищені елементи цивільної інфраструктури:
▪️у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок (селище Золочів);
▪️У Куп'янському районі сталося пошкодження зерносховища в селі Волоська Балаклія.
▪️У Ізюмському районі постраждали два приватні житлові будинки (місто Балаклія, селище Борова);
▪️ У Харківському районі зазнали ушкоджень два приватних житлових будинки, гараж, автомобіль (селище Вільшани), ще один приватний будинок та автомобіль (місто Південне), дача (селище Докучаєвське), господарська споруда (місто Дергачі), а також приватний будинок (селище Слатине).
▪️ У Чугуївському районі постраждало фермерське господарство, три автомобілі (село Артемівка), залізнична інфраструктура (село Залізничне) та аграрне підприємство (село Велика Бабка).
Протягом доби в Лозовій транзитний евакуаційний пункт обслугував 44 особи.
З моменту відкриття Пункту було зареєстровано 21 792 особи.
Протягом останньої доби було зареєстровано 130 випадків бойових конфліктів.
▪️ У Південно-Слобожанському регіоні ворог здійснив одну атаку на позиції українських військ, намагаючись просунутися до населеного пункту Зибине.
▪️ На Куп'янському напрямку ворог двічі завдав ударів по населеному пункту Курилівка.