План Трампа стосовно України може виявитися досить радикальним, - повідомляє The Telegraph.

Переговори щодо припинення бойових дій можуть зупинити конфлікти та стати фундаментом для формування нового глобального порядку.
Україна погодиться на передачу 20% своїх територій Росії, при цьому мир буде забезпечений лише за словами російського лідера Путіна та за участю багатонаціональних сил, без залучення США. У разі нового нападу Росії, Сполучені Штати та НАТО не матимуть жодних зобов'язань щодо захисту України.
Про це йдеться в матеріалі видання The Telegraph. "Виродки", - сказав один британський військовий чиновник про американців, почувши про такий план.
"Очевидні ризики такого врегулювання - це одне, але європейську владу шокувало те, що Трамп і Путін, схоже, домовилися про це, не порадившись ні з ким", - написало видання.
Журналісти нагадали, що хоча президент України Володимир Зеленський зустрівся з віцепрезидентом Джей Ді Венсом, це все одно було запізнілим, оскільки було ясно, що реальні дії вже відбулися між Трампом і Путіним.
Як виглядає світ, наповнений миром?
Видання повідомило, що завершення конфлікту, згідно з характеристиками міністра оборони США Піта Хегсета, виглядає наступним чином: повернення України до кордонів 2014 року є "нереалістичним", і Росії не потрібно повертати українські території, які вона захопила. Таким чином, йдеться про можливість замороження лінії фронту на тих позиціях, де вона буде на момент укладення будь-якої мирної угоди.
"Тому в обох сторін тепер є настійний стимул битися якомога сильніше протягом наступних тижнів і захоплювати стільки земель, скільки буде можливо", - зазначило видання.
Журналісти висловили припущення щодо можливого обміну територіями. Україна може розглянути варіант обміну земель у Курській області на частину Харківської області. Однак, незважаючи на цю можливість, Кремль все ще зможе отримати 20% українських територій.
Видання підкреслило, що, попри заяву спецпредставника США з питань України Кіта Келлогга про відсутність "Мінська 3.0", Мінські угоди все ж можуть слугувати певним орієнтиром для вимог, які можуть бути висунуті до сторін конфлікту в рамках будь-якої нової угоди.
На початковому етапі фронтова лінія буде зафіксована на межі конфлікту, і обидві сторони повинні будуть відвести важку артилерію з цієї території.
Європейська безпека виглядає як недосяжна мета. Екс-генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен зазначив, що для охорони лінії припинення вогню буде потрібно "від 50 до 100 тисяч" військових. Лорд Даннатт, колишній командувач британською армією, висловив сумнів щодо можливості Великої Британії забезпечити необхідну чисельність військ для виконання цієї задачі.
У цьому контексті журналісти підкреслили, що Трамп досі не надав відповіді на ключове питання: як уникнути відновлення бойових дій.
Військові офіційні представники Великобританії висловили думку, що Сполучені Штати можуть бути готові надати повітряну підтримку миротворчим силам в обмін на можливість доступу до корисних копалин в Україні.
"Цей момент має історичне значення для всієї Європи та світу. Проте, як зазначає видання, єдине місце, де розмова Трампа з Путіним не викликала значного впливу, - це сам фронт."
В окопах те, що відбувається в Мюнхені, не має значення, сказав командир міномета на ім'я Михайло. Він зазначив, що в районі Торецька ворог, як і раніше, атакує, українці намагаються їх стримати, і коли росіяни зберуть достатньо людей і техніки для ще одного великого наступу, танець починається знову, написало видання.
"Можливо, це є стратегією глобальної війни. За межами окопів, як і в минулі століття, потужні імперіалістичні країни знову об'єднуються для укладення угод та визначення своїх зон впливу. Як і раніше, світ з нетерпінням очікує, чи принесе це стабільність або ж призведе до катастрофи," - зазначає видання.