Новини міста Харків та Харківської області

Масштабна російська атака на енергетичну інфраструктуру: вісім регіонів під загрозою.

У ніч з 5 на 6 грудня збройні сили Росії здійснили масштабний комбінований напад за допомогою дронів та ракет, націлившись на енергетичні інфраструктури в восьми регіонах України. Інформацію про це оприлюднило Міністерство енергетики.

Під атаками опинилися об'єкти генерації, розподілу та передачі електроенергії у Київській, Чернігівській, Львівській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Харківській областях. У шести регіонах -- Одеській, Чернігівській, Київській, Харківській, Дніпропетровській і Миколаївській -- залишаються знеструмлені споживачі.

Київська область піддалася масштабній атаці за допомогою дронів і ракет. Внаслідок цього три людини отримали поранення, а також було пошкоджено цивільні об'єкти. Зокрема, у Фастові зафіксовані руйнування на території залізничного вокзалу та моторного депо.

У Чернігові та навколишніх районах під ударами виявилися об'єкти життєво важливої інфраструктури та цивільні споруди, про що інформували рятувальні служби.

У Дніпропетровській області фіксували кілька пожеж і значні руйнування. У Дніпрі зайнялися будівлі після обстрілу, серед пошкодженого -- приватний будинок. У Зеленодольській громаді влучання припало на інфраструктуру, у Павлограді горіли гараж і господарська споруда, а в Нікополі постраждав 11-річний хлопчик. Вранці російська ракета вдарила по Дніпровському району: поранені двоє чоловіків 37 та 65 років і 75-річна жінка, зруйнований один будинок, ще близько десятка -- пошкоджені, знищено також два гаражі.

У Луцьку, згідно з інформацією, наданою міським головою Ігорем Поліщуком, внаслідок удару спалахнули склади з продуктами.

Атака також торкнулася залізничного сполучення: "Укрзалізниця" оголосила про призупинення приміських поїздів у напрямках Житомира та Василькова, а також скасування рейсів між Черніговом і Славутичем.

Читайте також