Аварійні вимкнення електроенергії торкнулися більше ніж 10 регіонів: де в Україні наразі не працюють графіки постачання.
В "Укренерго" зазначили, що аварійні відключення запроваджені через складну ситуацію в енергосистемі.
У кількох регіонах України запроваджено аварійні відключення електроенергії. Рішення ухвалене через складну ситуацію в енергосистемі внаслідок російських обстрілів, повідомляє "Укренерго".
Зокрема, в Полтавській області введено аварійні відключення електроенергії. Як повідомляє Полтаваобленерго, це рішення було прийняте за вказівкою "Укренерго" о 7:51 23 січня.
"Причина запровадження заходів - наслідки російських атак на об'єкти енергетики", - зазначається у повідомленні.
Крім цього, графіки не діють на Дніпропетровщині та Одещині, яка тільки нещодавно частково повернулася до погодинних відключень світла.
Як повідомляє Telegram-канал ДТЕК, за командою "Укренерго" на Дніпропетровщині та Одещині застосовано екстрені відключення. У компанії нагадали, що під час екстрених відключень графіки не діють.
З 7:50 на території Сумської області введено аварійні відключення електроенергії. Як зазначає компанія "Сумиобленерго", це рішення було прийнято за дорученням "Укренерго" у зв'язку з ушкодженнями енергетичної інфраструктури, що стали наслідком нападів російських військ.
Чернігівщина тимчасово залишиться без стабільних графіків відключення електроенергії. Як повідомляє Чернігівобленерго, в Чернігові та його околицях впроваджено аварійні відключення відповідно до розпорядження "Укренерго".
У Кіровоградській області знову ввели аварійні відключення електроенергії з 8:33. Як повідомили в "Кіровоградобленерго", це рішення було прийнято за вказівкою "Укренерго".
Хвиля екстрених відключень електроенергії досягла Миколаївщини. У регіоні, відомому своїми суднобудівними традиціями, Миколаївобленерго повідомляє про впровадження графіків аварійних відключень. При цьому зазначається, що також залишаються в силі графіки погодинних відключень.
В Харківській області знову були введені аварійні відключення електроенергії. Як повідомили в Харківобленерго, таке рішення було прийнято з метою стабілізації енергетичної ситуації в регіоні.
"Енергетики також зазначили, що графіки погодинних відключень залишаються в силі."
Схожі обмеження були введені також у Черкащині з 8:44. Як повідомляє Черкасиобленерго, незважаючи на аварійні відключення, графіки погодинних відключень залишаються в силі.
Аварійні відключення знову запроваджено і на Вінниччині. Як пояснили у Вінницяобленерго, рішення ухвалено на підставі розпорядження "Укренерго".
Без графіків тимчасово житиме і Житомирщина. Як повідомляє Житомиробленерго, на Житомирщині запроваджено аварійні відключення.
Компанія Житомирщини знову буде представлена столицею та Київською областю. Згідно з інформацією від ДТЕК "Київські електромережі", в столиці продовжуються екстрені відключення електропостачання. Як і мешканці столиці, жителі області поки що можуть лише сподіватися на стабільні графіки відключень електрики.
Атаки РФ на енергосистему України - останні новини
Росія знову вдається до терору, намагаючись зламати українську енергетичну систему. Так, у ніч з 19 на 20 січня ворог здійснив масштабні напади за допомогою дронів та ракет, внаслідок чого частина мешканців Києва та шести інших областей залишилася без електрики.
Ситуація з електропостачанням у столиці залишається надзвичайно важкою. Олександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики, зазначає, що для відновлення погодинних графіків відключень у Києві може знадобитися до тижня.
Міністр економіки Олексій Соболєв повідомив, що екстрені потреби енергосистеми України наразі становлять понад мільярд доларів. Причому ключовим фактором відновлення подачі світла є швидкість отримання необхідного обладнання.
Можливо, вас також зацікавлять останні новини: