ГоловнаНовиниДивіться на 25ПерсоналіїПро каналКонсультує Міністр Юстиції
автор: admin | 30 сентября 2013, 00:00 | Переглядів: 31401

Це путівник у світ моди, краси, перевтілень. Проект для сміливих людей, які зважуються на експеременти. Ваша мрія - загадкова казка про Попелюшку, наша мета - втілити цю мрію в реальність, завдяки команді професіоналів. Проект "Пафосний гламур", надає унікальну

автор: admin | 03 октября 2013, 19:23 | Переглядів: 1008


Дороги долі ведуть нас протягом усього життя. Для декого – це рівний та одноманітний шлях. Але зустрічаються і такі люди, в яких цей шлях сповнений цікавими, а інколи і непередбачуваними поворотами. Саме ці люди і стають героями культурно-мистецької програми «Дороги долі». Це і художники, і різьб’ярі, і співаки, і вишивальниці… Або прості люди з незвичайним життєвим шляхом. Словом, перегляд програми «Дороги долі» - це неперевершена подорож у світ прекрасного, світ творчості та краси

автор: admin | 03 октября 2013, 19:23 | Переглядів: 1071


Пізнавально-розважальна телепередача «В країні цікавинок з Мариною Павловою» - Любій малечі про цікаві речі! Не важливо дорослий ти чи маленький, школяр чи дошкільнятко, але якщо в тебе є вільні десять хвилин і ти бажаєш дізнатися безліч цікавих речей, тоді ми створені один для одного. Дивіться  самі й розповідайте друзям!

автор: admin | 03 октября 2013, 19:26 | Переглядів: 2035


Дуже часто у людей виникає питання, що ж собою являє фітнес, і навіщо ним займатися? Це поняття має цілий перелік визначень, і найлогічніше з усіх таке: "Фітнес - це підтримання якості життя, як фізичної так і духовної, спрямоване на вдосконалення". Саме з цієї програми Ви дізнаєтесь більш детально що таке фітнес та з чим його їдять.

автор: admin | 03 октября 2013, 19:27 | Переглядів: 1172


«Гість у студії» - це неодмінно жива, наділена точкою зору спеціаліста, інформаційно-аналітична програма, яка проходить в форматі бесіди з незвичайними, видатними, цікавими особистостями, кваліфікованими фахівцями в області обраної теми чи важливими персонами, громадськими діячами. Від подібного проекту «Дієслово» відрізняється більш простою програмною концепцією і широким діапазоном тематик. Від програми «Актуальне інтерв’ю» тим, що спілкування з гостем обов’язково проходить в новітній студії, обладнаній за останнім словом техніки.

Наша друзья

А также рекомендуем Вам Харьковблог.
Погода в містах: Зміїв, Харків
Погода в Змієві

влажн.:

давл.:

ветер:

©2012-2013 ТРК "Зміїв
ТБ" - Телеканал 25.
Усі права захищені.
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї суворо забороняється. Реконструкция сайта