ГоловнаНовиниНовини ХОДАПерсоналіїПро каналКонсультує Міністр Юстиції
автор: admin | 18 января 2019, 12:24 | Переглядів: 23
Як відновитися після новорічних свят

Минули новорічні та різдвяні святкування. Добре, якщо на згадку про себе вони залишили тільки подарунки, гарний настрій і приємні спогади. Але часто-густо після святкового марафону виникають проблеми зі здоров'ям. А все через гастрономічні надмірності та вживання алкоголю. Як відновити сили і поліпшити здоровя після свят "25 каналу" розповів завідуючий Зміївським поліклінічним відділенням Анатолій Маслак.

автор: admin | 17 января 2019, 00:00 | Переглядів: 80
Зима в НПП

Взимку НПП "Гомільшанські ліси" мов би засинає під сніговою ковдрою. У цю пору року туристів тут мало. Та й дібратися до туристичних маршрутів по сніговим заметам вкрай важко. Для лісових мешканців національного парку -  це період спокою і випробувань. Дехто з тваринок може легко пересуватися по сніговому покриву, для інших - льодова скоринка, яка утворилася на ньому після відлиги, ускладнює цю задачу.

автор: admin | 17 января 2019, 12:11 | Переглядів: 56
В Україні вводяться нові правила оплати за електроенергію

З початку 2019 року в Україні стартував перший етап реформи ринку електроенергії. З 1 січня послуги споживачам надаватимуть дві окремі компанії – оператор розподільних систем і постачальник. У Зміївському районі це АТ "Харківобленерго" і ПрАТ"Харківенергозбут". Перша буде займатися виключно розподілом електричної енергії та експлуатацією електромереж. Друга ж поставлятиме електроенергію споживачам, а також відповідатиме за нарахування платежів і розрахунки. Які ж зміни чекають на самих споживачів розбирався "25 канал".

автор: admin | 11 января 2019, 15:36 | Переглядів: 52
В Україні стартує монетизація субсидій

У 2019 уряд пообіцяв провести повну монетизацію субсидій для всіх українців, які отримують допомогу від держави за сплату комунальних послуг. Вона пройде утри етапи, перший з яких розпочинається з 1 січня поточного року.

автор: admin | 11 января 2019, 15:18 | Переглядів: 77
У ТОВ

Автоматична система випоювання телят максимально пристосована до їх природної поведінки і дозволяє їм пити молоко в будь-який час протягом усього дня. При цьому процес випоювання суворо контролюється, а ручна праця скорочена до мінімуму. В результаті телята ростуть швидше і більш здоровими. Кормомама забезпечує автоматизовану подачу правильно розрахованих порцій молока ідеальної температури, складу і розподілену протягом усього дня. Результат - більш здорові телята, поліпшення росту, більш ефективне годування, а також економія трудовитрат.

автор: admin | 09 января 2019, 14:18 | Переглядів: 68
Новорічний квест для дітей

Для дітей учасників антитерористичної операції у Зміївському центрі дитячої та юнацької творчості пройшли новорічні ранки. Свято, яке щороку влаштовується за ініціативи голови Зміївської районної державної адміністрації, депутата Харківської обласної ради Віталія Кошеленка і творчим колективом КЗ ЦДЮТ, пройшло 4 грудня у новому форматі — у вигляді новорічного квесту.

автор: admin | 09 января 2019, 13:05 | Переглядів: 57
Різдвяний вернісаж

До новорічних і різдвяних свят у Зміївському краєзнавчому музеї організували виставку картин учнів студії образотворчого мистецтва "Багряні вітрила". На ній вони представили свої найкращі роботи, що були написані у 2018 році.

автор: admin | 27 декабря 2018, 15:27 | Переглядів: 119
Віталій Кошеленко:

Голова райдержадміністрації створив Зміївську раду регіонального розвитку, перше засідання якої відбулося 21 грудня. У її склад увійшли 18 чоловік. Серед них: очільник району Віталій Кошеленко, голова районної ради Тетяна Тімофєєва, голови місцевих рад, представники бізнесу і активної молоді. На раді обговорили і представили проект розвитку району на найближчі три роки. Допоки в ньому визначено 31 об'єкт, але перспективний план доповнюватимуть. Свої пропозиції можуть вносити всі жителі району до 15 січня 2019 року відправивши лист на офіційну адресу електронної пошти Зміївської РДА zmiivska@rda.kh.gov.ua з приміткою - Зміївській Раді регіонального розвитку.

автор: admin | 27 декабря 2018, 12:28 | Переглядів: 106
З 1 січня в Україні виплачуватиметься соцдопомога дітям з тяжкими захворюваннями

Для осіб, котрі доглядають за дітьми з тяжкими захворюваннями, але ще не мають групу інвалідності, з 1 січня 2019 року виплачуватиметься соціальна допомога. Про це розповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Зміївської райдержадміністрації Світлана Повідерна.

автор: admin | 27 декабря 2018, 09:06 | Переглядів: 113
Новорічна казка

У Зміївському районному Будинку культури дитяча театральна студія "Маска" (художній керівник Наталія Полупан) представила свою нову казку "Красуня і чудовисько". Це стало своєрідним подарунком зміївській малечі до новорічних і різдвяних свят.

Наша друзья

А также рекомендуем Вам CityX, outSignal.
Погода в містах: Зміїв, Харків
Погода в Змієві

влажн.:

давл.:

ветер:

©2012-2013 ТРК "Зміїв
ТБ" - Телеканал 25.
Усі права захищені.
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї суворо забороняється. Реконструкция сайта