ГоловнаНовиниРекламаПерсоналіїПро канал
автор: admin | 20 февраля 2020, 17:14 | Переглядів: 9
Шості роковини трагічних подій Революції Гідності

На Зміївщині вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні. Захід відбувся у Зміївському краєзнавчому музеї, у залі експозиції "Відлуння війни", де окреме місце відведене саме Революції Гідності і подіям на Майдані.

автор: admin | 19 февраля 2020, 16:58 | Переглядів: 33
Колектив La'bomba - володар Гран-Прі міжнародного конкурсу

16 лютого зразково-аматорський колектив сучасно-естрадного танцю La'bomba підкорив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Зоряне сяйво". На конкурсі змагалися колективи з різних міст: Харків, Дніпро, Запоріжжя, Бердянськ та ін. Конкурсну програму оцінювало журі (народні та заслужені артисти, діячі культури та мистецтва, представники шоу-бізнесу) за 10-ти бальною шкалою. Колектив La'bomba представив 6 нових та яскравих танцювальних композицій у трьох вікових категоріях складом - 58 учасників. Кожна танцювальна композиція отримала максимальну кількість балів (50 б). У результаті такого успіху колектив La'bomba отримав найвищу нагороду конкурсу - диплом та кубок володаря Гран-Прі, а також сертифікат до 1000 євро на участь в міжнародних фестивалях.

автор: admin | 19 февраля 2020, 12:25 | Переглядів: 44
Справи медичні. Як лікуватимуть після реформи

У Зміївському районі підбили підсумки роботи медичної галузі за 2019 рік, яка зараз проходить етапи реформування. Першим реформи торкнулися первинної медичної ланки, у 2020 році - по-новому запрацюють і лікарні. Зміївська ЦРЛ не увійшла до переліку опорних медичних закладів, втім, за переконанням головного лікаря Михайла Лисака, мешканцям району хвилюватися не варто, адже у лікарні не передбачається скорочення відділень і послуг. Крім того, до Змієва із селища Слобожанського планують перевести гінекологічне і пологове відділення.    

автор: admin | 18 февраля 2020, 13:10 | Переглядів: 45
Естафета пам'яті. Село Лиман

Естафета пам'яті "Слава визволителям України", яка на початку лютого стартувала із сел Скрипаї, Геніївка і Шелудьківка, вже побувала у Задінецькому і Нижньому Бишкині. А 14 лютого вона зупинилася у селі Лиман, який саме цього дня був звільнений від німецько-фашистських загарбників у 1943 році. В естафеті взяв участь депутат Харківської обласної ради Анатолій Гацько. Він поклав квіти до братської могили, а також привітав учасників бойових дій - Йосипа Приходька і Михайла Позігуна.

автор: admin | 18 февраля 2020, 10:05 | Переглядів: 44
На Зміївщині вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у Змієві біля пам'ятника воїнам афганцям відбувся мітинг до дня вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав. У десятирічній неоголошеній війні в Афганістані загинуло шість мешканців нашого району, більше 60-ти афганців пішли із життя за останні 30 років.

автор: admin | 17 февраля 2020, 14:35 | Переглядів: 79
Відомі земляки. Руслан Вовк

Серед плеяди видатних вчених сучасності можна виокремити нашого земляка, знаного фахівця у галузі природничих наук, а саме - фізики низьких температур та надпровідності Руслана Володимировича Вовка. З 2013 року він очолив фізичний факультет Харківського національного університету ім.В.Каразіна - один з найстаріших фізичних факультетів серед вишів України. Цьогоріч Харківський університет відзначив свій 215-річний ювілей. До цієї дати заслужений професор і декан фізичного факультету Руслан Вовк за Указом Президент України був нагороджений Орденом за заслуги ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців і багаторічну сумлінну працю.

автор: admin | 11 февраля 2020, 15:59 | Переглядів: 134
Повернення через 20 років

У селі Таранівка сільського Будинку культури не було близько 20 років. На свята збиралися у спортивній залі сільської школи, але про розвиток культури годі було й мріяти. Але з 2018 року все докорінно змінилося. Приміщення, де колись розміщувався відомий нічний клуб "Тутанхамон, сьогодні стало центром культури на селі.

автор: admin | 11 февраля 2020, 15:16 | Переглядів: 110
Зустріч через роки

Вечір шкільних друзів завжди хвилююча і довгоочікувана подія для кожного колишнього учня. Шкільні роки залишилися далеко позаду, але переступаючи поріг рідної школи знову повертаєшся у минуле. У Зміївському ліцеї №1 вже 30 років існує добра традиція, на початку лютого збирати своїх випускників на вечір теплих зустрічей і приємних спогадів.  

автор: admin | 11 февраля 2020, 12:20 | Переглядів: 74
На Зміївщині стартувала естафета пам'яті

Приурочена вона 75-й річниці Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, яку ми святкуватимемо у цьому році. А також 77-річниці визволення населених пунктів Зміївського району від ненависного ворога. Стартувала естафета пам'яті із сіл Скрипаї, Шелудьківка і Геніївка, звідки, власне, і розпочиналося звільнення Зміївщини у лютому 1943 року.

автор: admin | 10 февраля 2020, 17:25 | Переглядів: 53
Таранівська сільська рада готова й надалі фінансувати будівництво амбулаторії

Минулого року будівельники залили фундамент і вигнали частину стін. Але восени на об'єкті усі будівельні роботи призупинили. 3,5 мільйони гривень, виділені сільською радою, повернули до місцевого бюджету. У зв'язку зі збільшенням вартості будівельних робіт і матеріалів проєкт потребує корегування. Сьогодні важко сказати, скільки знадобиться коштів для завершення робіт. Початкова сума становила 13 мільйонів, із яких 2,5 мільйони вже були освоєні. Таранівська сільська рада і надалі готова брати участь у співфінансуванні робіт, адже та амбулаторія, у якій зараз ведуть прийом хворих, не витримує жодної критики.

Наша друзья

Рекомендуем Вам новости Харькова Харьковблог, а так же outSignal.
Погода в містах: Зміїв, Харків
Погода в Змієві

влажн.:

давл.:

ветер:

©2012-2013 ТРК "Зміїв
ТБ" - Телеканал 25.
Усі права захищені.
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї суворо забороняється. Реконструкция сайта