ГоловнаНовиниДивіться на 25ТелепрограмаПерсоналіїПро канал
автор: admin | 23 июня 2017, 20:01 | Переглядів: 79
Державних службовців Зміївщини привітали з професійним святом

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. 23 червня вітали державних службовців Зміївського району. Кращих відзначили грамотами і подяками райдержадміністрації і районної ради.

автор: admin | 23 июня 2017, 13:51 | Переглядів: 25
Державна служба зайнятості  - з людьми і для людей

Служба зайнятості продовжує свою діяльність у наданні соціальних послуг незайнятому населенню та роботодавцям. Питання  зайнятості залишаються актуальними для Зміївського району й вирішуються Зміївським районним центром зайнятості в тісній співпраці із Зміївською районною державною адміністрацією, виконавчими комітетами сільських, селищних та міської рад, роботодавцями району.  Вже традиційним стало проведення у Зміївському районному центрі зайнятості Ярмарку вакансій, основна мета якого надати інформацію про наявність вільних робочих місць на території району, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, вибору професії; викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм спеціалістів, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає. 

автор: admin | 23 июня 2017, 13:07 | Переглядів: 41

Як ведуть господарство у ТОВ "Агрофірмі ім.Гагаріна" подивилися наукові співробітники університету штату Огайо. Вони оглянули поля агрофірми, побували на фермі і у літньому таборі випасу великої рогатої худоби. Гостей з Америки приємно вразили масштабами господарства і досягнення агрофірми у тваринницькій і рослинницькій галузі.

автор: admin | 22 июня 2017, 16:15 | Переглядів: 42
На Зміївщині вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня 2017 року на Зміївщині відбулися заходи до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. До Стели Героїв, братської могили та Вічного вогню урочисто поклали квіти керівник апарату Зміївської районної державної адміністрації, ветерани війни, представники трудових колективів державних підприємств, установ та організацій міста Зміїв.

автор: admin | 21 июня 2017, 17:29 | Переглядів: 57
19 міні-проектів Зміївщини - переможці обласного конкурсу

Нещодавно стали відомі переможці щорічного обласного конкурсу міні-проектів "Разом у майбутнє". У числі 420 проектів-переможців, 19 міні-проектів зі Зміївського району. Вони будуть реалізовані на територіях Зміївської міської, Зідьківської та Комсомольської селищної, Бірківської, Борівської, Великогомільшанської, Геніївської, Лиманської, Скрипаївської, Таранівської, Чемужівської та Шелудьківської сільських рад. Загальний обсяг фінансування цих міні-проектів становить 2 млн.627 тис. 425 грн. Половина цієї суми надійде з обласного бюджету, 45% - видатки районного і місцевих бюджетів, ще 5%  будуть залучені ініціативними групами.

автор: admin | 21 июня 2017, 14:20 | Переглядів: 91
Освітянський калейдоскоп

Про те, наскільки змінились протягом останніх років загальноосвітні заклади Зміївщини. Про те, хто допомагає в поліпшенні їх матеріально-технічної бази, а також чим запам’ятавсь для вчителів, батьків та учнів шкіл ‎2016-2017 навчальний рік, розповідають керівники установ в спільному проекті відділу освіти Зміївської РДА і 25 каналу «Освітянський калейдоскоп», який ми і пропонуємо вашій увазі.

автор: admin | 21 июня 2017, 13:10 | Переглядів: 53
На сесії районної ради заслухали звіт директора КП

16 червня депутати провели засідання чергової сесії районної ради. Цього дня вони заслухали звіт про результати роботи директора КП "Зміїв-Сервіс" Віктора Ревенка, розподілили субвенцію на співфінансування переможців обласного конкурсу міні-проектів "Разом у майбутнє" і присвоїли імена двом школам Зміївського району.

автор: admin | 21 июня 2017, 10:34 | Переглядів: 71
Працівників медичної галузі Зміївщини привітали з професійним святом

Із року в рік в третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника. Представників медичної галузі Зміївського району вітали з професійним святом у районному Будинку культури. Найкращих відзначили грамотами і подарунками, а також висловили велику шану і вдячність усім медпрацівникам, які лікують тіло і рятують душі.

автор: admin | 20 июня 2017, 16:14 | Переглядів: 55
У Великій Гомільші пройшли зйомки художнього фільму

Вибухи снарядів і кулеметні черги - у селі Велика Гомільша тиждень знімали сцени короткометражного фільму "Моя земля". У стрічці були задіяні як справжні актори, так і люди, які приймають участь у реконструкції боїв. Як розповіла режисер Катерина Балабай, фільм розповідає про молодих людей, які здійснили подорож у часі - від Київської Русі до теперішніх днів.  У Великій Гомільші були зняті сцени періоду Другої світової війни. На знімальному майданчику побував і 25 канал. 

автор: admin | 20 июня 2017, 16:03 | Переглядів: 48
Як

Колишні і нинішні працівники ВАТ Племзаводу "Червоний велетень" вийшли на акції протесту. Люди вимагають не знищувати галузь тваринництва у одному з колись найпотужніших сільськогосподарських підприємств всесоюзного значення. Сьогодні, говорять селяни, корів пускають під ніж. Від тваринництва у "Червоному велетні" вирішили відмовитися нарікаючи на його збитковість і нерентабельність. Самотужки люди вплинути на власника не в змозі - головним пакетом акцій племзаводу володіє ТОВ "Консалдінгова компанія "Агроцентр-Україна". Тож селяни звернулися за допомогою до представників районної влади, а також написали звернення до вищих інстанцій у Київ.

Наша друзья

А также рекомендуем Вам Харьковблог.
Погода в містах: Зміїв, Харків
Погода в Змієві

влажн.:

давл.:

ветер:

©2012-2013 ТРК "Зміїв
ТБ" - Телеканал 25.
Усі права захищені.
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї суворо забороняється. Реконструкция сайта