ГоловнаНовиниРекламаПерсоналіїПро канал
автор: admin | 29 сентября 2020, 10:31 | Переглядів: 21
У Лимані відзначили храмове свято

27 вересня православні християни святкували одне з 12 найважливіших церковних свят - Воздвиження Хреста Господнього. Для с.Лиман, це ще й престольне храмове свято. Цього дня у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі відбулася святкова служба і хресна хода. Відстояв службу разом з прихожанами сільської церкви і депутат Харківської обласної ради Анатолій Гацько. Він привітав усіх зі святом, а також подарував в храм запрестольний хрест.

автор: admin | 28 сентября 2020, 15:52 | Переглядів: 31
Ярмарок у Лимані - широкий вибір, низькі ціни, якісна продукція

Вже п'ятий рік поспіль у Лимані до Дня села наприкінці вересня проходить великий сільськогосподарський ярмарок. Все що виростили за рік - несуть на продаж. А урожай у цьому році багатий. Як завжди ярмаркували у центрі села на торгівельному майданчику місцевого підприємця Миколи Стебла. Традиційно на ярмарок свою продукцію привезла Агрофірма ім.Гагаріна. Торгували зерном і м'ясом. Але в особливому попиті - молоко. Як кажуть лиманці, сьогодні такого, як в агрофірмі вже не знайдеш: смачне, з пів-банки вершків, та ще за низькими цінами. "У сільськогосподарських ярмарках в Лимані ми приймаємо участь два рази на рік, але молоко привозимо щосуботи, - говорить директор ТОВ "Агрофірма ім.Гагаріна" Сергій Микитченко. - Сьогодні також агрофірма пригощає лиманців святковою кашею і смачним шишликом". Окрім агрофірми торгували городиною і місцеві мешканці. Вдячні Миколі Стеблу за будівництво торгівельного майданчика, який дає можливість селянам заробити якусь копійчину, та й за містове місцевий підприємець плату не бере.

автор: admin | 25 сентября 2020, 16:46 | Переглядів: 44
Посвята в першокласники

У Шелудьківському ліцеї є стара добра традиція. Своїх "новеньких" після місяця навчання посвячувати у першокласники. Свято посвяти 23 першачків провели 25 вересня на подвір'ї навчального закладу. Привітав учнів і батьків з цією подією депутат Харківської обласної ради Анатолій Гацько. "З часом ваші перші кроки до пізнання навколишнього світу перетворяться на впевнену ходу до дисциплін, до понять і термінів. Хочу побажати вам терпіння, наполегливості, цілеспрямованості та старання в нелегкій справі навчання",  - зазначив Анатолій Федорович, звертаючись до учнів.

автор: admin | 24 сентября 2020, 17:06 | Переглядів: 38
Спортивний майданчик із гумовим покриттям для Геніївської школи

На подвір'ї Геніївської ЗОШ І-ІІ ст. встановили спортивний майданчик з гумовим покриттям. З'явився він завдяки перемозі у обласному конкурсі мініпроєктів "Разом у майбутнє". Його вартість - 264 тисячі гривень. Як зазначив вчитель фізичної культури, для школи він був конче необхідним, адже навчальний заклад не має спортивної зали. Майданчик має площу 86 квадратних метрів, тут встановлені тренажери і тенісний стіл. Присутній на відкритті депутат Харківської обласної ради Анатолій Гацько вручив школі сертифікат і висловив впевненість, що реалізований проєкт залучатиме геніївську молодь до занять спортом.

автор: admin | 24 сентября 2020, 15:00 | Переглядів: 39
Добрі справи робити просто

Територію Лиманської загальноосвітньої школи атакує поросль кленка. Міцні корені і швидкоростуча рослина, яка динамічно розмножується, підбиралася до футбольного поля і нищила шкільний паркан. "Щороку працівники школи вирубували гілки, але поросль наростала знову", - говорить Євгенія Мацак. Радикально допоміг впоратися із проблемою місцевий підприємець Микола Миколайович Стебло, який нещодавно придбав новий бульдозер і випробував його можливості у боротьби з кленком. "Микола Миколайович - наш постійний помічник. Він допомагав нам у встановленні спортивного майданчика, надавав кошти для участі у конкурсі мініпроєктів від ініціативної групи, "малював" зебру біля школи для того, щоб наші учні безпечно переходили дорогу", - зазначає директорка.

автор: admin | 24 сентября 2020, 09:03 | Переглядів: 32
LEXION 8700 - досконалість інженерної думки

Офіційні ділери CLAAS, провели у Зміївському районі на полях СВК "Україна" демо-показ новітнього комбайна німецького концерну. Потужний і розумний LEXION 8700 став справжньою сенсацією на ринку сільгосптехніки. LEXION 8700 - агрегат універсальний.  можна прибирати ячмінь і пшеницю, кукурудзу і соняшник, ріпак і льон, сою, сочевицю і просо. Разом з тим це найпродуктивніший і найпотужніший комбайн, який коли-небудь випускав CLAAS.

автор: admin | 24 сентября 2020, 08:52 | Переглядів: 28
У Бірківській школі з'явився кабінет Захист України

У Зміївському районі продовжується реалізація мініпроєктів переможців обласного конкурсу "Разом у майбутнє". Завдяки якому у Бірківській загальноосвітній школі з'явився сучасний кабінет Захист України. Педагог-предметник Тетяна Петухова разом з учнями 11 класу продемонстрували його можливості на відкритому уроці. Кабінет оснащений інтерактивним комплексом та тиром, комплектом стендів, персональним комп'ютером для вчителя. Загальна вартість проєкту - 251 тисяча грн. Окрім обласного і районного бюджету, до фінансування долучилися батьки. Слід зазначити, що Бірківська школа достатньо активний учасник конкурсу, де за останні роки реалізовано вже три мініпроєкти. Директор навчального закладу В'ячеслав Татарніков говорить, що школа обов'язково братиме участь у конкурсі і в наступному році. Ідеї для проєктів є, щоправда озвучувати їх не став (боїться, щоб конкуренти не поцупили). За словами голови районної ради Тетяни Тімофєєвої, на софінансування даного проєкту із районного бюджету було виділено 112 тисяч грн. Як зазначив Павло Голодніков, у перспективі хотілося б створити щось подібне цього конкурсу на базі новоутвореної Зміївської ОТГ.

автор: admin | 23 сентября 2020, 14:34 | Переглядів: 29
Родина чемпіонів із Таранівки

Є у селі Таранівка родина Єрмоленків, де виховують справжніх чемпіонів. Десять років тому голова сім'ї Сергій (який у юності займався боксом), підтягнув у спорт своїх синів - Данііла та Едуарда. Батько для них став і тренером, і наставником. Щоправда займатися почали не боксом, а карате і кікбоксингом. "Волів синів навчити постояти за себе, говорить Сергій, - а потім вирішили виступати". За десять років на двох братів більше 250 медалей і титули багатократних чемпіонів України. У найближчий час Едуард і Данііл планують отримати майстрів спорту. Вони разом з батьком - приклад для наймолодшого братика Нікіти, який також займається вже близько двох років і завоював близько десяти медалей. Займаються чемпіони вдома і надихають своїх односельців. У перспективі Сергій Єрмоленко планує відкрити секцію і зайнятися тренерською діяльністю. Але це поки що плани. Родину Єрмоленків привітав голова Зміївської райдержадміністрації Павло Голодніков. Побажав досягати нових вершин у спорті, які б радували  їх і, звичайно, батьків. А також народив Данііла, Едуарда і Нікіту грамотами райдержадміністрації і районної ради.

автор: admin | 23 сентября 2020, 08:40 | Переглядів: 47
22 вересня - День партизанської слави

Партизани Зміївщини вписали героїчну сторінку в книгу підпільної боротьби нашого народу проти фашистських загарбників. На території району діяли 2 партизанські загони: № 65 під командуванням Я.А. Брехунця та комісара О. І. Шляхти (зона дій - територія між Гайдарами, Короповим, Великою та Сухою Гомільшею) і загін № 66 (між селами Мохнач, Скрипаї, Красна Поляна) під командуванням І. С. Любченка та комісара П. Н. Воробйова. Між селами ж Тимченки й Островерхівка діяв загін імені Будьоного під керівництвом І. Й. Копьонкіна. У сел. Зідьки діяла група партизан в яку входили В.Борозняк, Я.Сохранич, а в с. Соколове діяла підпільна група, яку очолював лікар Д.Косенко. Життя усіх цих людей, повне самовідданності, незламності, єдності дій проти спільного ворога назавжди залишиться гідним прикладом любові до рідної землі, до свого народу, прикладом патріотизму для наступних поколінь. 22 вересня світлу память народних месників вшанували у селі Коропове, де окрім мітингу пройшов і районний фестиваль "Пісенні струни Зміївщини".

автор: admin | 23 сентября 2020, 08:34 | Переглядів: 36
Анатолій Тимошенко. Все життя - велике будівництво

21 вересня ювілейний день народження відзначив Анатолій Іванович Тимошенка, людина, яку знають і поважають не лише у селищі Слобожанське. За його участі запускали перший енергоблок Зміївської ТЕС, чотири роки - секретар комітету комсомолу ударного будівництва, далі - голова об'єднаного будівельного комітету будівництва Зміїської електростанції. Більше 20 років він очолював Зміївський завод "Буддеталь", який фактично і збудував. "Пропрацював я десь з рік і почав будівництво. Побудував великі корпуси, їдальню, здравпункт. Отримав нове обладнання, - згадує Анатолій Іванович. -  На заводі працювало 320-340 чоловік. Для колективу були побудовані два будинки на 120 і на 140 квартир, а також для селища збудував пошту-телеграф, яку передав у користування зв'язківцям". Поважного ювіляра з днем народження привітав депутат Харківської обласної ради Анатолій Гацько, який висловив подяку Анатолію Івановичу за багаторічну працю, активну життєву позицію і побажав ще довгих років життя. 

Наша друзья

Рекомендуем Вам новости Харькова Харьковблог, а так же outSignal.
Погода в містах: Зміїв, Харків
Погода в Змієві

влажн.:

давл.:

ветер:

©2012-2013 ТРК "Зміїв
ТБ" - Телеканал 25.
Усі права захищені.
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї суворо забороняється. Реконструкция сайта