ГоловнаНовиниНовини ХОДАПерсоналіїПро каналКонсультує Міністр Юстиції
автор: admin | 21 ноября 2018, 15:10 | Переглядів: 8
Нова українська школа в дії!

У 2018/2019 навчальному році вступила в дію ключова реформа Міністерства освіти - нова українська школа.  Її мета - створити в Україні школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.  Суттєві зміни у цьому навчальному році торкнулися саме початкової школи. Що ж змінилося і як по-новому навчають дітей бачив 25 канал.

автор: admin | 21 ноября 2018, 15:05 | Переглядів: 7
Дослідження зміївського підземелля продовжується

Знайдений у Змієві підземний хід викликав резонанс по всій Україні. Ця новина стала топовою у багатьох засобах масової інформації . Але загадки, які приховує у собі підземелля, так і залишаються нерозгаданими.  Щоб привідкрити завісу таємниць дослідити підземний хід спробували представники харківського фонду сприяння історико-культурної спадщини "Діти підземелля" і  ТОВ "Спецавтоматика".

автор: admin | 21 ноября 2018, 15:02 | Переглядів: 8
Вихованці Шелудьківського ДНЗ привітали колектив Агрофірми ім.Гагаріна зі святом

Напередодні професійного свята - Дня працівників сільського господарства, колектив ТОВ "Агрофірми ім.Гагаріна" привітали вихованці Шелудьківського дитячого навчального закладу. Малеча підготувала для місцевих хліборобів справжній концерт, побажала сільгосппідприємству розвитку і великих урожаїв. Директор агрофірми Сергій Микитченко в знак вдячності презентував кожній дитині солодкий подарунок.  

автор: admin | 21 ноября 2018, 13:46 | Переглядів: 9
Зміївській дитячій музичній школі - 50 років!

У цьому році Зміївська дитяча музична школа відзначила свій 50 річний ювілей. День народження відсвяткували великим концертом на сцені районного Будинку культури, де виступили нинішні учні школи і її знамениті випускники. Серед них - солістка Маріїнського театру у Санкт-Петербурзі Наталія Тимченко-Галузіна.

автор: admin | 17 ноября 2018, 00:38 | Переглядів: 133
Етапи становлення сільгосппідприємства. Від колгоспів - до Агрофірми

У 2018 році ТОВ "Агрофірма ім.Гагаріна" святкує ювілейну дату - 75 років свого існування. Історія становлення цього сільськогосподарського підприємства дуже цікава, воно було утворене із трьох великих колгоспів на яких працювало до півтори тисячі людей. За цей час господарство змінювало не лише назви, але й специфіку виробництва. Тут вирощували не лише зернові культури, але й овочі. Окрім корів і коней займалися розведенням овець, свиней і, навіть, птиці. А скільки доль переплетено з агрофірмою, у якій працювали цілі династії місцевих жителів. У документальному фільмі зібрані спогади її сучасних і колишніх працівників і відтворені головні етапи в історії становлення цього великого господарства.

автор: admin | 16 ноября 2018, 14:37 | Переглядів: 56
У Соколівському НВК пройшла краєзнавчо-дослідницька конференція

Соколівський НВК є опорним закладом в районі з краєзнавчої і дослідницької роботи серед учнів. Саме на його базі щороку проходе краєзнавчо-дослідницька конференція, на якій юні пошуковці з різних загальноосвітніх навчальних закладів Зміївського району презентують свої дослідницькі роботи. У цьому році пройшла ювілейна десята конференція. Її присвятили художникам, які мають відношення до нашого краю.

автор: admin | 16 ноября 2018, 11:19 | Переглядів: 82
Зі святом, аграрії Зміївщини!

Традиційно осінньою порою ми відзначаємо День працівників сільського господарства. Це свято завжди знаменує собою не лише завершення сільськогосподарського року, але й підбиття підсумків реалізованих аграріями планів. Сьогодні з упевненістю можна стверджувати, що аграрна галузь – основа міцного плацдарму економіки держави та запорука добробуту її громадян. З професійним святом хліборобів Зміївщини привітали у районній державній адміністрації.

автор: admin | 12 ноября 2018, 16:05 | Переглядів: 201
Таємниці зміївських підземель

Те, що Зміїв стоїть на старовинному підземному місті, давно відомий факт. Про зміївські підземелля говорили старожили, знаходилися і сміливці, які проникали усередину загадкових тунелів. Адже вони відкривалися у місті у різні часи, але досліджувати підземелля ніхто не брався - ходи засипалися землею, а тому їх таємниці досі залишаються нерозкритими. Простоявши довгий час у забутті, нещодавно вони знову нагадали про себе провалом. У підземний хід, який сотні років був схований від людських очей, ступила нога пошуковці. Хто знає, можливо це точка відліку на шляху до розкриття таємниць зміївських підземних ходів.

автор: admin | 09 ноября 2018, 18:13 | Переглядів: 192
Віталій Кошеленко:

У Змієві розпочато ремонт мосту через річку Мож. Вдень, через виконання планових робіт, на шляхопроводі працює одна смуга руху. Але водії на затори не нарікають. Заради такої справи - готові перечекати певні незручності.

автор: admin | 09 ноября 2018, 14:51 | Переглядів: 100
Культура – це простір, в якому проходить людське життя від народження до смерті

У 2013-му році після видання Указу «Про додаткові заходи з державної підтримки культури та мистецтва в Україні» в нашій державі з’явилося ще одне професійне свято. Воно було засноване, щоб надати підтримку всім тим, хто займається мистецтвом, підтримує національні традиції та ідеї, популяризує українську культуру. День працівників культури і майстрів народної творчості відзначають 9 листопада, разом з Днем української писемності і мови. Цього дня на Зміївщині вітали тих людей,  хто пов’язав себе зі світом культури та мистецтва.

Наша друзья

А также рекомендуем Вам Харьковблог.
Погода в містах: Зміїв, Харків
Погода в Змієві

влажн.:

давл.:

ветер:

©2012-2013 ТРК "Зміїв
ТБ" - Телеканал 25.
Усі права захищені.
Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї суворо забороняється. Реконструкция сайта